O nas

CONTENTmania to agencja multimedialna tworząca treści dotyczące gospodarki, biznesu, polityki, nauki, sztuki, sportu i rozrywki na potrzeby nowych oraz tradycyjnych mediów. W ramach naszych działań zapewniamy wypowiedzi ekspertów w formatach umożliwiających pobranie surowego materiału wideo (TV i Internet), gotowe relacje filmowe z wydarzeń, pliki tekstowe oraz dźwiękowe dla stacji radiowych. Umożliwiamy również osadzanie zmontowanych materiałów wideo na stronach internetowych bez potrzeby ich ściągania na własny serwer.

Wszystkie wymienione wyżej produkty są bezpłatne. Jak to możliwe? Część treści stanowią materiały współtworzone przy wsparciu finansowym Naszych Partnerów (są one wyraźnie oznaczone). Co więcej, nie ma konieczności powoływania się na źródło. 

Działamy na terenie całego kraju. Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w mediach ogólnopolskich. Docieramy do ponad 2200 dziennikarzy redakcji krajowych, regionalnych i lokalnych. Stanowimy platformę umożliwiającą instytucjom i firmom prezentację treści specjalistycznych adresowanych do szerokiego grona widzów, słuchaczy i czytelników, korzystających praktycznie ze wszystkich dostępnych mediów.

Zachęcamy do korzystania z naszych produktów multimedialnych,

Redakcja CONTENTmania.pl